1420. Gyertyatartó pár
Bécs, 1770 körül, antik ezüst, Lorenz Höbert (?) mesterjegy, négyzetes emelt peremű talpon, vékony szár, sima gyűrűs gyertyacsészékkel, kis sérüléssel
454 g; m: 13,5 cm
Neuwirth P 1844