1427. Kancsó
Bécs, 1807, 13 latos antik ezüst, "IC"(?) megfejtetlen mesterjegy, kecses empire forma, öblös sima test, ívelt kiöntővel és magas visszahajtott füllel, talp sérült
970 g; m: 38 cm