235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kávés csésze és alj , 6 db

1487. Kávés csésze és alj , 6 db

Budapest, 1937-1966 között fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BS" mesterjegy, hólyagolt díszítéssel, belül aranyozva, eredeti üvegbetétekkel

Ntto: 652 g; m: 5,6 cm; d: 9,5 cm,