1487. Kávés csésze és alj , 6 db
Budapest, 1937-1966 között fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BS" mesterjegy, hólyagolt díszítéssel, belül aranyozva, eredeti üvegbetétekkel
Ntto: 652 g; m: 5,6 cm; d: 9,5 cm,