237. Néprajzi tárgyak > Kolostormunka - A gyermek Jézus

663. Kolostormunka - A gyermek Jézus

osztrák, 18. sz., viasz sodort fémszál, brokátselyem, üvegpaszta, egykorú keretben, üveg pótolt

29*23 cm