237. Néprajzi tárgyak > Zárdamunka - A Jó Tanács Anyja

659. Zárdamunka - A Jó Tanács Anyja

18. sz., színezett rézmetszet, papír, selyem alapon, selyemszál hímzéssel, fémfólia és gyöngy díszítéssel, egykorú keretben

23*17 cm