421. Butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, Maksa Mihály munkája, mázas cserép, karcolt díszítéssel, "Szentséges Úr Isten Magyarok Istene áraszd áldásodat...." felirattal, sérült
m: 23,5 cm