237. Néprajzi tárgyak > Párnacsúcs és 2 db ágyvég

708. Párnacsúcs és 2 db ágyvég

Máramaros, 19. sz. vége, szövött és hímzett díszítésű vászon

200*40 cm és 90* 62 cm