237. Néprajzi tárgyak > Kétoldalas ikon, 3 db

680. Kétoldalas ikon, 3 db

görög vagy bolgár, 19. sz. vége, olaj, fa, Mária születése, bemutatása a templomban és ortodox szentek

19,5*14,5 cm