237. Néprajzi tárgyak > Szőttes, 4 db

706. Szőttes, 4 db

Észak - Magyarország, 20. sz. eleje, szövött, hímzett vászon

120*52 cm; 88*54 cm; 140*67 cm; 60*200 cm