237. Néprajzi tárgyak > Szőttes terítő, 3 db

702. Szőttes terítő, 3 db

Dráva menti horvát, 20. sz. eleje, szövött vászon (ágy és asztalterítő)

130*90 cm;116*204 cm; 158*120 cm