237. Néprajzi tárgyak > Zárdamunka - Szent Erzsébet

667. Zárdamunka - Szent Erzsébet

magyar, 18. sz. vége, akvarell, fémszálas hímzésű textil, színes üveg applikáció

26*23,5 cm