237. Néprajzi tárgyak > Fedeles patikai tégely, 2 db

601. Fedeles patikai tégely, 2 db

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, fehér porcelánfajansz, jelezve az alján

m: 17,5 cm