237. Néprajzi tárgyak > Törülköző, 3 db és 1 db abrosz

701. Törülköző, 3 db és 1 db abrosz

Észak - Magyarország, 20. sz. eleje, vászon, hímzett, monogramos díszítéssel

118*57cm; 132*104 cm