237. Néprajzi tárgyak > Olajos korsó

323. Olajos korsó

Felvidék, 1824, ónmázas fajansz, "Imro Kasachc" és "Svati Vendelin 1824" feliratokkal, jelezve az alján: "M", kis sérülésekkel

m: 31 cm