237. Néprajzi tárgyak > Áldó Krisztus medál

665. Áldó Krisztus medál

orosz, 1900 körül, 84-zlotnyikos ezüst, festett gyöngyház, "AK" mesterjeggyel, keret aranyozva, kopott

Btto: 27,3 g; 9*5,7 cm