237. Néprajzi tárgyak > Sasvári Pieta "Mária ház"-ban

649. Sasvári Pieta "Mária ház"-ban

19. sz. második fele, festett, aranyozott, faragott hársfa

m: 36,5 cm; ház: 58*35*17 cm