989. Pipa
Adler Henrik műhelye, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, gyümölcsfa szárral, a tajtékkőben és az ezüst kupakban is Adler jelzettel
h: 11,5 cm; szár: 76 cm