250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Pipa

989. Pipa

Adler Henrik műhelye, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, gyümölcsfa szárral, a tajtékkőben és az ezüst kupakban is Adler jelzettel

h: 11,5 cm; szár: 76 cm