250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Vitrines asztal

897. Vitrines asztal

magyar, 20. sz. eleje, diófa, faragott díszítéssel, felépítménye felülről nyíló vitrines résszel, két fiókkal, sérült

115*108*60 cm