Keretóra
880. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. eleje, fenyőfa alapon aranyozott blondelmassza díszítéssel
881. tétel
Óra
882. tétel
Képóra
osztrák, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, működő zenélő szerkezettel, 1 db felhúzókulccsal, olaj, fémlemez, aranyozott ökörszemes keretben
883. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmasszás díszítéssel
884. tétel
Képkeret
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel
885. tétel
Szalongarnitúra, 8 db-os
magyar, 1870 körül, tömör diófa és fenyőfa alapon diófa borítással, szék: 98*46*47 cm; karszék: 106*62*68 cm
886. tétel
Támlás szék, 5 db
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, felújított
887. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa berakással, fekete lakkfestett, esztergált díszekkel
888. tétel
Füles fotel
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, görgőkön, kis sérüléssel
889. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa intarziával, esztergált lábösszekötővel, egy fiókkal, sérült
890. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, tömör diófa, faragott, aranyozott díszítéssel
Fotelágy
magyar, 20. sz. eleje, faragott bükkfa lábazaton, bársony kárpitozással, ággyá alakítható
895. tétel
Asztal és 7 db szék
osztrák, 1900 körül, asztal: tölgyfa alapon mahagóni borítással, faragott díszítéssel, székek: tömör mahagóni, faragott díszítéssel, támlája és ülőkéje bőr kárpitozású
896. tétel
Vitrines asztal
magyar, 20. sz. eleje, diófa, faragott díszítéssel, felépítménye felülről nyíló vitrines résszel, két fiókkal, sérült
897. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált bükkfa lábazaton
898. tétel
Humidor
magyar, 1900 körül, fekete lakkfestett, jávorfa intarziás fa tok, réz szivartartókkal, kulccsal, sérült, alsó részben zeneszerkezet javításra szorul, felhúzókulccsal