250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Humidor

899. Humidor

magyar, 1900 körül, fekete lakkfestett, jávorfa intarziás fa tok, réz szivartartókkal, kulccsal, sérült, alsó részben zeneszerkezet javításra szorul, felhúzókulccsal

m: 30 cm