899. Humidor
magyar, 1900 körül, fekete lakkfestett, jávorfa intarziás fa tok, réz szivartartókkal, kulccsal, sérült, alsó részben zeneszerkezet javításra szorul, felhúzókulccsal
m: 30 cm