250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Óra

882. Óra

francia, 19. sz. közepe, jelzett: Guiton et Cie. a Paris, felesütős szerkezet, aranyozott sárgaréz tok, zománcozott római számos számlappal, ingával, felhúzókulccsal, sérült, csengő hiányzik

m: 44 cm