250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Keretóra

880. Keretóra

osztrák, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, fekete lakkfestett fa keret, aranyozott ökörszemes díszítéssel, római számos, vésett fém számlap, működőképes, ingával, kulcs nélkül, 1 db mutató hiányzik, 1 db törött

53,5*42,5*16,5 cm