880. Keretóra
osztrák, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, fekete lakkfestett fa keret, aranyozott ökörszemes díszítéssel, római számos, vésett fém számlap, működőképes, ingával, kulcs nélkül, 1 db mutató hiányzik, 1 db törött
53,5*42,5*16,5 cm