250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Képkeret

885. Képkeret

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel

külső: 143*108 cm; belső: 106*69,5 cm