Füstölő edény
Japán, 19. sz. vége, bronz, elefántfej lábakon, két oldalán a Halhatatlanok ábrázolásával
1140. tétel
Kaspó
Japán, 19. sz. vége, bronz, plasztikus sárkány díszítésekkel, egyik füle hiányzik
1141. tétel
Vázapár
1142. tétel
Tigris kölykével
Japán, 19. sz. vége, mattított és fényes csíkozású bronz öntvény, jelezve elöl középen: készítői öntőpecséttel, a szoborhoz tartozó faragott fa talpazattal
1143. tétel
Türkmén "Afgán" szőnyeg
1931, szenné csomózás, kis sérüléssel
1144. tétel
Kaukázusi "Kurd" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, sérült
1145. tétel
Türkmén "Tekke" choval
19. sz. vége, szenné csomózás, apró sérüléssel
1146. tétel
Türkmén "Yomud" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, Dirnak göl motívumokkal, jó állapotú
1147. tétel
Türkmén "Tekke" choval
19. sz. vége, szenné csomózás
1148. tétel
Iráni "Kaskai Shiráz" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
1149. tétel
Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, kis sérüléssel
1150. tétel
Iráni "Kaskai Shiráz" szőnyeg
1151. tétel
Perzsa Mahal szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, végein hiányos, egyenletesen kopott