250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kaukázusi "Felhőszalagos" Kazak szőnyeg

1156. Kaukázusi "Felhőszalagos" Kazak szőnyeg

19. sz. vége, gördesz csomózás, régi javítással, kopott

256*142 cm