1142. Vázapár
Japán, Kutani manufaktúra, 19. sz. utolsó harmada, festett porcelán, harcosok ábrázolásával, fényes és matt aranyozással, főnix és sárkány szerencseszimbólumokkal, talpakon vörös jelzés, kis sérüléssel
m: 33 cm