250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg

1150. Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg

19. sz. vége, gördesz csomózás, kis sérüléssel

424*194 cm