250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kaukázusi "Felhőszalagos" Kazak szőnyeg

1153. Kaukázusi "Felhőszalagos" Kazak szőnyeg

19. sz., gördesz csomózás, kopott, sérült

282*128 cm