250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tigris kölykével

1143. Tigris kölykével

Japán, 19. sz. vége, mattított és fényes csíkozású bronz öntvény, jelezve elöl középen: készítői öntőpecséttel, a szoborhoz tartozó faragott fa talpazattal

talapzattal: 40*70*36 cm