1143. Tigris kölykével
Japán, 19. sz. vége, mattított és fényes csíkozású bronz öntvény, jelezve elöl középen: készítői öntőpecséttel, a szoborhoz tartozó faragott fa talpazattal
talapzattal: 40*70*36 cm