250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek
[801-819]
[820-839]
[840-859]
[860-879]
[880-899]
[900-919]
[920-939]
[940-959]
[960-979]
[980-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
1160-1174
Jaff "Kurd" mafracs
19. sz., verné technika, jó állapotú, régi javításokkal
1160. tétel
Kaukázusi "Kazak" szőnyeg
20. sz. első fele, gördesz csomózás, kopott
1161. tétel
Anatóliai "Kilim" függönypár
1900 körül, kilim technika, javított
1162. tétel
Iráni "Kaskai Shiráz " szőnyeg
1900 körül, szenné csomózással, jó állapotú
1163. tétel
Iráni "Kaskai Shiráz" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, egyik végén hiányos, kopott
1164. tétel
Iránib "Tebriz" szőnyeg
20. sz. közepe, szenné csomózás
1165. tétel
Iráni "Heriz Seraphi" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, végein hiányos
1166. tétel
Iráni szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, végein hiányos
1167. tétel
Türkmén "Beschir" szőnyeg
19. sz. közepe, szenné csomózás, kopott, sérült
1168. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
19. sz. vége-1900 körül, szenné csomózás
1169. tétel
Türkmén "Bochara" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, kis sérüléssel
1170. tétel
Iráni "Tebriz" szőnyeg
1171. tétel
Szőnyeg
Kiss Béla, Budapest, Czukor utcai műhely, 1920 körül, csomózott technika, ligatúrás jelzettel, kopott
1172. tétel
Szőnyeg
Kiss Béla, Budapest, Czukor utcai műhely, 1920 körül, csomózott technika, ligatúrás jelzettel, sérült
1173. tétel
Türkmén "Ersari" mafracs
20. sz. közepe, verné és kilim technika
1174. tétel
[801-819]
[820-839]
[840-859]
[860-879]
[880-899]
[900-919]
[920-939]
[940-959]
[960-979]
[980-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
[1100-1119]
[1120-1139]
[1140-1159]
1160-1174
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS