Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, eredeti, vésett díszítésű zárszerkezettel és pántokkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
801. tétel
Komód és 2 db éjjeliszekrény
Itália (?), 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, bronz fogantyúkkal, lehajtható írólap mögötti két belső fiók pótolt, sérült
802. tétel
Emeletes írószekreter
803. tétel
Toalett asztal
804. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
ún. holland barokk, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, alul két fiókkal, akasztós
805. tétel
Komód
806. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz., tömör tölgyfa, szemesjávor, jávorfa és cseresznyefa intarziával, faragott, aranyozott díszekkel, felső részén két fiókkal, 1 db kulccsal, sérült
807. tétel
Írókomód
808. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa és diófa borítással, faragott díszítéssel, középen egy fiókkal, 1 db kulccsal, sérült
809. tétel
Karszék pár
francia, 19. sz. vége, diófa, reneszánsz stílusú, faragott díszítéssel
810. tétel
Tálalószekrény
belga, 19. sz., tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, középső részén két kis és egy nagy fiókkal, 1 db kulccsal, kis hiánnyal
810. tétel
Komód
magyar, 19. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, öntött sárgaréz fogantyúkkal, kulcs nélkül
811. tétel
Szekrény
Közép-Európa, 1700 körül., tömör diófa, faragott díszítéssel, középen egy fiókkal, 2 db kulccsal, alsó zár eredeti, felső zárszerkezet pótolt, sérült
812. tétel
Kerék
Európa, 15-16. sz., tölgyfa, vaspántokkal és szegecsekkel, sérült
813. tétel
Utazóláda
814. tétel
Épületdísz a Parlamentről
Steindl Imre terve, 1896, faragott ún. sóskúti durva mészkő
815. tétel
Épületdísz a Parlamentről
816. tétel
Épületdísz a Parlamentről
817. tétel
Épületdísz a Parlamentről
818. tétel
Épületdísz a Parlamentről