250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kétajtós ruhásszekrény

805. Kétajtós ruhásszekrény

ún. holland barokk, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, alul két fiókkal, akasztós

207*211*70 cm