807. Tálalószekrény
magyar, 19. sz., tömör tölgyfa, szemesjávor, jávorfa és cseresznyefa intarziával, faragott, aranyozott díszekkel, felső részén két fiókkal, 1 db kulccsal, sérült
216*133*67 cm