250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tálalószekrény

809. Tálalószekrény

magyar, 19. sz. vége, tömör diófa és diófa borítással, faragott díszítéssel, középen egy fiókkal, 1 db kulccsal, sérült

178*110*58 cm