Tiszti kard
941. tétel
Tiszti kard
Japán, 20. sz. első fele, acél penge, nikkelezett fém hüvely, bronz markolatán bőr borítással
942. tétel
Gyalogtiszti szablya
osztrák, 18. sz. vége, acél penge, bőr borítású hüvelyben és markolattal
943. tétel
Szablya
osztrák, 1837 mintájú, rövidített acél penge, fa markolatáról a bőr borítás hiányzik
944. tétel
Négycsövű csappantyús forgó pisztoly
belga Mariette Breveté, 19. sz. közepe, fa markolatán vésett díszítéssel, damaszkolt acél cső, E.L.G. jelzéssel, kis sérüléssel
945. tétel
Női pisztoly
angol, 19. sz., kovás szerkezet, Simmons & Howel jelzéssel, fa és kovácsoltvas, sérült
946. tétel
Vadászpuska
német, 19. sz. közepe, duplacsövű, elöltöltős, csappantyús szerkezet, diófa ágyazatban, csappantyú rész sérült
947. tétel
Női vadászpuska
osztrák, 19. sz. közepe, csappantyús elsütőszerkezet, kovácsoltvas dupla cső, diófa ágyazat, sérült