250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Vadászpuska

947. Vadászpuska

német, 19. sz. közepe, duplacsövű, elöltöltős, csappantyús szerkezet, diófa ágyazatban, csappantyú rész sérült

h: 96 cm