250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Pisztoly

951. Pisztoly

Balkán, 19. sz. eleje, elöltöltős kovás szerkezet, diófa ágyazat, vésett díszítéssel, kis sérülésekkel

h: 50 cm