250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tromblon pisztoly

950. Tromblon pisztoly

Balkán, 19. sz. eleje, puska formájú, kovás elsütőszerkezettel, diófa ágyazat, kovácsoltvas, intarziával és rátéttel, jelzett, sérült

h: 55,5 cm