250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Női vadászpuska

948. Női vadászpuska

osztrák, 19. sz. közepe, csappantyús elsütőszerkezet, kovácsoltvas dupla cső, diófa ágyazat, sérült

h: 117 cm