945. Négycsövű csappantyús forgó pisztoly
belga Mariette Breveté, 19. sz. közepe, fa markolatán vésett díszítéssel, damaszkolt acél cső, E.L.G. jelzéssel, kis sérüléssel
h: 44 cm