250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Négycsövű csappantyús forgó pisztoly

945. Négycsövű csappantyús forgó pisztoly

belga Mariette Breveté, 19. sz. közepe, fa markolatán vésett díszítéssel, damaszkolt acél cső, E.L.G. jelzéssel, kis sérüléssel

h: 44 cm