250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Puska

955. Puska

Itália, 18. sz. közepe, elöltöltős, kovás elsütőszerkezet, faragott diófa ágyazat és tus, kovácsoltvas cső, 19. századi alakításokkal

h: 163 cm