Fogpiszkáló és szendvicstű tartó
német (?), 19. sz. vége, festett porcelán, talpán masszába karcolt 1008, 1/2 számozással
1040. tétel
Kínálótál
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék címer jel és masszába nyomott "Herend", "Desz. 357, F. 257" jelzéssel, kis sérüléssel
1041. tétel
Fedeles váza, 3 db
cseh, 19. sz. vége, festett porcelán, plasztikus virágfüzér rátétekkel, fényes aranyozással, talpakon máz alatti kék jelzet, kis sziromhibákkal, régi javítással
1042. tétel
Fedeles díszváza pár
1043. tétel
Falitányér
Budapest, 1890, Hüttl Tivadar, festett, aranyozott porcelán, a Tihanyi és Újhelyi családok címerével
1044. tétel
Díszkancsó
Fischer Vilmos, 1887, festett, aranyozott porcelán, harcsa motívumokkal díszítve, jelezve az alján: Fischer Vilmos Kolozsvárt 1887, restaurált
1045. tétel
Szendvicstálca
Fischer Vilmos, Kolozsvár, 1890 körül, kubasch mintájú festett, aranyozott porcelán, aranyozása kissé kopott, alján arany szignóva
1046. tétel
Váza
Herend, 1940, festett, aranyozott porcelán, Viktória mintás, jelzett az alján: masszába nyomott "Herend" és máz feletti pecsét 6657 karcolt formaszám
1047. tétel
Díszkorsó
Herend, 20. sz. közepe, festett porcelán, jelezve az alján, máz feletti kék Herend Hungary 1941 és masszába nyomott Herend jellel, 6807-es formaszám
1048. tétel
Asztali lámpa
Herend, 20. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, Viktória mintás, faragott fa talapzaton, eredeti ernyővel, egyégős szerelékkel, alján kék Herend bélyegzés és 6405 formaszám
1049. tétel
Étkészlet, 46 db-os
1050. tétel
Kávéskészlet, 6 személyes
Bécs, 1910 körül, festett fajansz, jelzett az alján: masszába nyomott méhkas jel, 1 db csészealj hiányzik, 13 db-os
1051. tétel
Szász Endre: Írástudó törpék
Hollóháza, 1979, szitázott porcelán, talpán jelzett: Szász Stúdió-Hollóháza, limitált sorozat EA X/XV számmal, 22 k arannyal díszítve
1052. tétel
Falburkolat dísz
Zsolnay gyár, Pécs, 1911, mázas fehércserép, a torinói világkiállítás magyar pavilonjának csempedarabja, repedt