250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Dísztál

1056. Dísztál

Szász Endre, Hollóháza, 1979, szitázott porcelán, talpán jelzett: Szász Stúdió-Hollóháza, limitált formaterv 30260600 számmal, fényesen aranyozott peremmel

d: 43,8 cm