250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kínálótál

1041. Kínálótál

Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék címer jel és masszába nyomott "Herend", "Desz. 357, F. 257" jelzéssel, kis sérüléssel

29*26 cm