250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Váza

1047. Váza

Herend, 1940, festett, aranyozott porcelán, Viktória mintás, jelzett az alján: masszába nyomott "Herend" és máz feletti pecsét 6657 karcolt formaszám

m: 26 cm