250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Étkészlet, 46 db-os

1050. Étkészlet, 46 db-os

Budapest, 19. sz. második fele, Fischer Ignác (1840-1906) által festett, aranyozott, fehér "Meissen" jelzésű porcelán, rokokó jelenetekkel, jelzett az alján: Fischer I. Budapest, sérült, hiányos

h: 39 cm; ovális tál: 44*30 cm, leveses tál m: 28 cm