250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Reggeliző készlet, 5 db-os

1054. Reggeliző készlet, 5 db-os

Nymphenburg, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján "ID", Aich 35 masszába nyomott bélyegzés, sérült

m: 10-20 cm