250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Gorka Géza: Könyvtámasz

1059. Gorka Géza: Könyvtámasz

Nógrádverőce, 20. sz. közepe, mázas kerámia, jelezve az alján és a hátoldalán, papírcímkével: Gorka Géza Nógrádverőce

13,5*17,5 cm