250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Díszkorsó

1048. Díszkorsó

Herend, 20. sz. közepe, festett porcelán, jelezve az alján, máz feletti kék Herend Hungary 1941 és masszába nyomott Herend jellel, 6807-es formaszám

m: 25 cm