250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Síelő

1055. Síelő

Herend, 1941, festett porcelán, jelzett az alján: kék Herend jel és masszába nyomott bélyegző, j. hátul: Ambrózy K. 1941, restaurált

26*39 cm